Spark otrzymuje aktualizację

Jeśli korzystasz z aplikacji e-mail Spark, możesz teraz zainstalować główną aktualizację do wersji 3.0. Pojawia się tu nie tylko wiele nowych funkcji, ale i nowy model płatności. Chociaż Spark był do tej pory darmowy, aplikacja jest teraz dostępna tylko jako subskrypcja.

Obecni klienci zachowują wszystkie swoje funkcje i mogą nadal korzystać z aplikacji bez płatności – ale potem muszą obejść się bez nowych funkcji.

Spark w wersji 3.0

Co nowego znajdziemy w aplikacji po aktualizacji do wersji 3.0? Oto główne zmiany:

  • Większy nacisk dzięki priorytetowi dla nadawców: Nie przegap żadnych ważniejszych wiadomości, nadając im priorytety. Poczty od ważnych nadawców są wyświetlane w górnej części skrzynki odbiorczej, dzięki czemu można je szybko znaleźć.
  • Większa kontrola dzięki Gatekeeper: Zobacz nowych nadawców i sam zdecyduj, kto może do Ciebie napisać. Jednym krokiem niechcianych nadawców można zablokować.
  • Lepsze przepływy pracy dzięki grupowaniu według nadawcy: Możesz grupować wiadomości e-mail od dowolnego nadawcy, aby pojawiały się tylko w jednym wierszu. Jak zoptymalizować swoją skrzynkę odbiorczą.
  • Oznacz wiadomości e-mail jako kompletne i odłóż na bok: Oczyść skrzynkę odbiorczą, oznaczając wiadomości e-mail, takie jak zadania, które zostały ukończone, gdy skończysz z nimi. Lub odłóż e-maile na bok, jeśli chcesz sobie z nimi poradzić w innym czasie.
  • Wysyłaj duże załączniki: Wysyłaj pliki powyżej 25 MB łatwo za pomocą Spark Cloud – możesz dołączyć plik jak zwykle, zajmiemy się linkiem do pobrania dla odbiorcy.

Ciekawostką jest fakt, że po raz pierwszy Spark jest dostępny dla systemu Windows.

Spark będzie odtąd kosztował 7,99 euro miesięcznie lub 69,99 euro rocznie.

macpretorians

Źródło: appgefahren

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: