Superlayer w przedsprzedaży

Superlayer to aplikacja do tworzenia widgetów dla macOS. Martin Lexow tak mówi o aplikacji:

Superlayer to unikalny sposób na tworzenie świetnych widgetów dla komputerów Mac. Umieść je w dowolnym miejscu na ekranie. Dostosuj czcionki, kolory i układy – po prostu wszystko. Twórz świetne efekty najechaniu kursorem. Rozmieść widżety w scenach. Kontroluj rzeczy za pomocą skrótów klawiszowych. Automatyzuj za pomocą schematów URL. Eksportuj swoje projekty, udostępniaj je, importuj nowe style.”

Co daje nam Superlayer

Superlayer postrzega widżety jako dynamiczne informacje, których zawartość jest automatycznie aktualizowana. Poza trybem edycji w Edytorze Superlayer nie można wchodzić z nimi bezpośredniej interakcji, ponieważ nie mają przycisków. W ten sposób jednak widżety nigdy nie zakłócają interakcji w normalnych oknach macOS. Opcjonalne efekty najechania kursorem zapewniają również, że utworzone widżety nigdy nie staną na przeszkodzie, ale zanikają na przykład po dotknięciu wskaźnikiem myszy i stają się prawie niewidoczne.

Deweloper udostępnia wiele różnych szablonów widgetów w edytorze Superlayer. Można zintegrować zegary analogowe i cyfrowe, sterowanie muzyką, kalendarze, przypomnienia, procesor, zużycie pamięci i baterii, filmy i zdjęcia, informacje o lokalizacji, statystyki sieci i Bluetooth i wiele innych. Widżety można konfigurować zgodnie z własnymi życzeniami z dopasowanymi wzorami, kolorami, układami i czcionkami, a style widgetów mogą być również udostępniane innym osobom lub importowane od innych.

Ponadto Superlayer oferuje możliwość tworzenia całych scen za pomocą widżetów, które można ułożyć w tle lub w widocznym miejscu na pierwszym planie, a także tryb ciemny dla aplikacji, autostart przy starcie i różne ikony aplikacji, a także ikony paska menu. Dzięki małym wzorom aplikacja przypomina nieco starsze widżety Windows Vista, które można również umieścić na pulpicie – od układów zegara po informacje o pogodzie i zegar herbatę.

Aplikacja powinna pokazać się w App Store 4 października.

macpretorians

Źródło: appgefahren

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: