Czy będzie Apple Event w październiku?

To pytanie właśnie nabrało znaczenia po tym co powiedział Mark Gurman. Wg niego Apple może zdecydować się na wydanie pozostałych produktów na 2022 rok, w tym zaktualizowanego iPada Pro, Maca mini oraz 14-calowych i 16-calowych MacBooków Pro, za pośrednictwem komunikatu prasowego na swojej stronie internetowej, a nie Keynote jak zwykle.

Mark Gurman: nie będzie prezentacji Apple w październiku

W swoim najnowszym biuletynie Power On Gurman powiedział, że Apple “prawdopodobnie wyda swoje pozostałe produkty 2022 roku za pośrednictwem komunikatów prasowych, aktualizacji swojej strony internetowej i briefingów z wybranymi członkami prasy”, a nie wydarzenia transmitowanego na cały świat. Plotki sugerowały, że Apple planuje drugą jesienną imprezę w październiku, która skupi się na komputerach Mac i iPadzie, ale może już tak nie być.

Apple ma trzy rzeczy do pokazania do końca 2022 roku:

  • 11-calowy i 12,9-calowy iPad Pro z chipem M2,
  • zaktualizowany Mac mini z M2,
  • 14-calowe i 16-calowe MacBooki Pro.

Apple ogłosiło chip M2 w czerwcu dla przeprojektowanego MacBooka Air i 13-calowego MacBooka Pro na WWDC. Poza nowym chipem, aktualizacje komputerów Mac i iPad będą stosunkowo stopniowymi aktualizacjami bez większych zmian konstrukcyjnych. Apple wypuszczało w przeszłości produkty za pośrednictwem komunikatów prasowych, takie jak AirPods Max i oryginalne AirPods Pro.

Czy i w tym przypadku Apple zrezygnuje z konferencji transmitowanej na cały świat? Zobaczymy.

macpretorians

Źródło: MacRumors

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: