Apple wyjaśnia działanie głębokościomierza w Apple Watch Ultra

Wraz z premierą zegarka Apple Watch Ultra, Apple opublikowało nowy dokument wsparcia w aplikacji pomiaru głębokości.

Aplikacja głębokościomierza w Apple Watch Ultra

Przede wszystkim zarówno syrena, jak i aplikacja głębokościomierza zostały opracowane wyłącznie dla Apple Watch.

Apple przekazało teraz więcej informacji o aplikacji w dokumencie pomocy technicznej #HT213334. Można się dowiedzieć, jak korzystać z aplikacji głębokościomierza na Apple Watch Ultra podczas podwodnych czynności do pomiaru temperatury, czasu trwania i głębokości wody (do 40 metrów). Aplikacja głębokościomierza pokazuje aktualny czas, aktualną głębokość, maksymalną głębokość nurkowania i temperaturę wody.

Zanim jednak Apple opowie bardziej szczegółowo na temat aplikacji i jej funkcji, z Cupertino nadal pojawia się informacja o bezpieczeństwie:

Działania podwodne są ryzykowne. Aplikacja głębokościomierza nie jest komputerem nurkowym i nie dostarcza informacji o zatrzymaniu dekompresyjnym, analizy gazu ani innych funkcji nurkowania rekreacyjnego. Jeśli używasz Apple Watch Ultra, gdzie awaria urządzenia może doprowadzić do śmierci, obrażeń ciała lub poważnych szkód, zawsze używaj pomocniczego głębokościomierza i timera/zegara. Zanim wyruszysz na nurkowanie, upewnij się, że zegarek Apple Watch Ultra jest wolny od pęknięć i innych uszkodzeń.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: