ProCamera: Wersja 16.0 zapewnia wsparcie dla obrazów 48 MP i iOS 16

Aplikacja ProCamera to dobrze wyposażona aplikacja fotograficzna. Jak opisali ją jej twórcy z Cocologics:

“ProCamera to wiodąca profesjonalna aplikacja kamerowa dla entuzjastów, twórców i profesjonalistów. Od ponad dwunastu lat ProCamera pomaga użytkownikom w pełni wykorzystać możliwości aparatu iPhone’a – do edycji zdjęć, filmów i obrazów!”

Zespół programistów Cocologics informuje o własnej aplikacji aparatu. Niedawno uruchomiono dużą aktualizację dla ProCamera, którą można teraz uzyskać w wersji 16.0 w App Store. Wraz z aktualizacją jest nie tylko wsparcie dla najnowszej generacji iPhone’a 14, ale także wsparcie dla iOS 16, w tym widżety ekranu blokady i wiele innych. Oto zmiany w najnowszej wersji:

  • Wsparcie dla iOS 16: ProCamera jest już zoptymalizowana pod kątem nowego iOS 16.
  • Wsparcie dla nowych iPhone’ów: Teraz obsługujemy nową generację urządzeń iPhone 14. Dzięki iPhone’owi 14 Pro i 14 Pro Max możesz teraz robić 48-megapikselowe zdjęcia w formacie JPEG, HEIF, TIFF i ProRAW. Aby to zrobić, przełącz się na obiektyw 1x w trybie M lub Si i aktywuj “48M” na ekranie nagrywania.
  • Widget ekranu blokady (iOS 16): Dzięki naszemu widżetowi iOS 16 możliwe jest wreszcie uruchomienie ProCamera bezpośrednio z ekranu blokady.
  • Siri Voice Commands (iOS 16): Rób zdjęcia głosem tylko głosem za pomocą polecenia głosowego Siri.
  • Ustawienia maksymalnej jakości nagrywania: Dzięki tym nowym ustawieniom możesz określić, ile przetwarzania obrazu i fuzji obrazu jest stosowane do nagrań.
  • Szybkość odtwarzania wideo (iOS 16): Opcjonalnie można odtwarzać zapisane filmy z różną prędkością.
  • Podgląd obrazu RAW z pełną rozdzielczością w Lightbox: W naszym lightboxie możesz teraz również przeglądać zdjęcia RAW w pełnej rozdzielczości po powiększeniu obrazu podglądu.

macpretorians

Źródło: appgefahren

Leave a Reply