Wszystkie modele iPhone’a 15 z Dynamic Island

Jednym z największych wizualnych wyróżników między iPhone’em 14 a iPhone’em 14 Pro jest Dynamic Island. Podczas gdy modele iPhone’a 14 zachowują klasyczne wycięcie, modele iPhone 14 Pro przyjęły nowy interaktywny zamiennik Dynamic Island.

Teraz wiarygodny analityk Ross Young mówi, że spodziewa się, że Dynamic Island pojawi się we wszystkich modelach iPhone’a 15 w przyszłym roku, ale dwie inne funkcje pozostaną dostępne wyłącznie dla iPhone’a 15 Pro…

Young jest analitykiem Display Supply Chain Consultants. W związku z tym jego raportowanie opiera się zazwyczaj na źródłach i informacjach z łańcucha dostaw Apple. Udowodnił, że jest niezwykle trafny ze swoimi ocenami w ciągu ostatnich kilku lat. Informował wyłącznie o takich rzeczach jak technologia wyświetlania MacBooka Pro, iPhone 14 Pro i wiele innych.

W dzisiejszym poście na Twitterze Young napisał, że oczekuje się, że dostępność Dynamic Island rozszerzy się na modele inne niż Pro iPhone’a w przyszłym roku. Zakładając, że Apple zachowa ten sam ogólny skład, oznaczałoby to, że iPhone 15 i iPhone 15 Plus oferowałyby Dynamic Island obok iPhone’a 15 Pro i iPhone’a 15 Pro Max.

Z drugiej strony Young mówi, że iPhone 15 i iPhone 15 Plus nie będą obsługiwać technologii wyświetlania LTPO lub 120Hz. Wynika to z ograniczeń łańcucha dostaw, ponieważ dostawcy są w stanie dostarczyć tylko tyle paneli ekranowych dla modeli Pro i Pro Max. W związku z tym oznacza to, że iPhone 15 i iPhone 15 Plus prawdopodobnie nie będą obsługiwać funkcji wyświetlania ProMotion i Always-On.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: