Promocja w BundleHunt

O promocjach w BundleHunt pisałem już jakiś czas temu. Cała promocja polega na tym, że mając do dyspozycji przecenione aplikacje, użytkownik wybiera jakie chce do swojej paczki. Czasami, gdy paczka przekroczy jakąś kwotę, otrzymujemy dodatkowy rabat na wybrane programy.

BundleHunt oferuje nam teraz swoją nową sprzedaż Epic Fall macOS Bundle.
Najnowszy BundleHunt to świetny sposób na zebranie znaczących aplikacji przy znacznym spadku cen po drodze. Do wyboru są 52 aplikacje zaczynające się od 3,50$, więc koniecznie przejrzyj całą stronę, aby zobaczyć wszystkie opcje. Oto kilka naszych najlepszych wyborów:

  • Path Finder: Zaawansowany menedżer plików dla komputerów Mac, aplikacja umożliwia kopiowanie, usuwanie, przeglądanie i synchronizowanie stert plików w różnych lokalizacjach, nawet w chmurze.
  • Unite 4: Zamień strony internetowe w natywne aplikacje na komputerze Mac.
  • Zdalne budzenie: Zdalne budzenie to narzędzie, które pozwala zdalnie włączać każde urządzenie obsługujące Wake On Lan.
  • Moonitor: Daje jasny przegląd aktywów kryptowalut w czasie rzeczywistym.
  • SMULTRON: Elegancki i wydajny edytor tekstu, który jest łatwy w użyciu.
  • PDFMaster: Umożliwia konwersję, tworzenie, edytowanie, scalanie, dzielenie, kompresję, szyfrowanie i odszyfrowywanie plików PDF.

Uważam, że naprawdę warto poświęcić trochę czasu i wybrać sobie programy, których nie dostaniemy nigdy indziej w takiej cenie.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: