Apple TV+: nowe klipy do “Gutsy” I “Amber Brown”

Zarówno jeden jak i drugi film pojawił się ostatnio w ofercie Apple TV+. Niedawno Apple opublikowało dwa nowe klipy na swoim kanale YouTube.

“Amber Brown” – nowy klip

Od nominowanej do nagrody Emmy autorki i reżyserki Bonnie Hunt i opartej na bestsellerowej serii książek Pauli Danziger z ponad 10 milionami egzemplarzy w druku, “Amber Brown” to niefiltrowane spojrzenie na dziewczynę, która znajduje “swój głos” po rozwodzie rodziców poprzez sztukę i muzykę. Klip pokazuje, że przyjaźń to arcydzieło.

“Gutsy” – nowy klip

W swojej książce Hillary i Chelsea Clinton przygotowały już portrety ponad 100 kobiet, które wyruszyły na specjalną ścieżkę życia. W przypadku Apple TV+ Clintonowie spotykają w “Gutsy’ego” swoje osobiste bohaterki, w tym Glennona Doyle’a, Dr. Jane Goodall, Mariska Hargitay, Goldie Hawn, Kate Hudson, Kim Kardashian, Megan Thee Stallion, Amber Ruffin, Amy Schumer, Gloria Steinem, Wanda Sykes, Symone (aka Reggie Gavin), Abby Wambach, Natalie Wynn (aka ContraPoints) i inne osobistości.

W nowym klipie możecie zobaczyć Chelsea Clinton i Hillary Clinton Virginię Johnson, odwiedzić pierwszą afroamerykańską primabalerinę w legendarnym Teatrze Tańca w Harlemie, aby dowiedzieć się, jak ważne jest, aby sztuka tworzyła nadzieję.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: