iPhone 14 Pro Max Hit, iPhone 14 Plus Kit

Według analityka Ming-Chi Kuo, wersje iPhone 14 i 14 Plus sprzedają się gorzej niż iPhone 13 mini i iPhone SE 3 – oba telefony, które miały rozczarowującą sprzedaż, gdy zaczęły się ich zamówienia przedpremierowe. Z drugiej strony przeprojektowany iPhone 14 Pro Max sprzedaje się lepiej niż jego poprzednik.

W swoim poście na Twitterze analityk Apple, na podstawie czasu dostawy sklepów internetowych firmy na głównych rynkach, mówi, że zwykłe modele iPhone’a 14 mają “zły” wynik w porównaniu z serią iPhone 13. Z drugiej strony, Apple postrzega wyniki zamówień iPhone’a 14 Pro Max w przedsprzedaży jako “dobre” i “neutralne” w stosunku do wersji Pro.

Kuo mówi, że chociaż może być trudno znaleźć iPhone’a 14 Pro lub 14 Pro Max w magazynie w dniu premiery, klienci z łatwością znajdą zwykłe modele, ponieważ ich zamówienia są gorsze niż iPhone SE 3 i iPhone 13 mini”.

Szczerze mówiąc ja również zamówiłem iPhone’a 14 Pro. Moim zdaniem iPhone 14 i 14 Plus nie pokazują zbyt dużego przeskoku w stosunku do swoich poprzedników.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: