iPhone 14 Pro z olbrzymimi “dziurami”

Na konferencję Apple czekamy niecierpliwie. Tym bardziej, że zostanie pokazany nowy iPhone 14 Pro. Ma on przynieść ze sobą wiele nowych rzeczy i udogodnień. Jedną z nich są obiektywy.

Obiektywy iPhone 14 Pro o wiele większe niż iPhone 13 Pro

Teraz etui na nadchodzącego iPhone’a 14 Pro pokazuje, że ulepszenia aparatu nie będą dotyczyły tylko oprogramowania, ale czujniki będą większe.
Użytkownik yeux1122 pokazuje na koreańskim blogu Naver etui dla iPhone’a 14 Pro na iPhonie 13 Pro. Nie tylko system kamer będzie większy, ale wszystkie obiektywy, lampa błyskowa i skaner lidarowy będą miały większy rozmiar.

Etui iPhone 14 Pro

Wcześniej analityk Ming-Chi Kuo mówił o tej zmianie:

Głównym powodem większego i bardziej widocznego wyboju tylnego aparatu 14 Pro/Pro Max jest uaktualnienie szerokiego aparatu do 48MP (w porównaniu z 14 Pro. 13 Pro/Pro Max’s 12MP). Długość ukośna 48MP CIS wzrośnie o 25-35%, a wysokość obiektywu 7P 48MP wzrośnie o 5-10%.

W swoim najnowszym biuletynie Mark Gurman z Bloomberga potwierdził raport Kuo i powiedział, że iPhone 14 Pro będzie również wyposażony w ulepszony teleobiektyw i ultraszerokokątne matryce w połączeniu z ulepszeniami w nagrywaniu wideo i fotografii przy słabym oświetleniu.

Jednak czy ściganie się o trochę lepsze osiągi jest warte pozbywania się ładnej bryły smartfonu?

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: