Setapp z kolejnymi programami

O Setapp pisałem już nieraz. Korzystam z tej usługi abonamentowej od wielu lat, ciesząc się mnogością ciekawych programów, z których mogę korzystać w ramach abonamentu. Setapp co jakiś czas dodaje kolejne programy do swojej usługi.

Nowe programy w Setapp

Setapp ostatnio dodało parę nowych, ciekawych programów. Co ważne znajdziemy tam zarówno aplikacje dla macOS, jak i iOS.
Oto ostatnio dodane programy.

Xnapper

Chcesz podzielić się ładniejszymi zrzutami ekranu, starannie wyśrodkowanymi na ładnym tle, z zaokrąglonymi rogami lub znakiem wodnym? Aplikacja Xnapper umożliwia tworzenie błyskawicznych zrzutów ekranu. Przyciągaj, dostosowuj, udostępniaj – zmieniaj tło zrzutu ekranu, redaguj dane osobowe, zmieniaj współczynnik obrazu i nie tylko.

Launcher with Multiple Widgets

Zmieniaj ikony, tła, usuwaj etykiety ikon i stylizuj ekran główny za pomocą kolorów tła i obrazów. Twój ekran wygląda teraz fantazyjnie!

Quarterplan: Daily Task Agenda

Ta minimalistyczna, łatwa w użyciu aplikacja pomaga utrzymać się w dobrej formie i szybko rozwiązywać codzienne zadania. Wykonuj swoje podstawowe zadania elegancko, załatwiaj sprawy bez wysiłku i skup się na tym, co jest dla Ciebie teraz istotne.

Ausum

Otrzymuj krótkie streszczenia audio wiadomości z całego świata. Bądź na bieżąco, słuchaj najlepszych wydawców i światowych liderów i inspiruj się gdziekolwiek jesteś. Wszystko to w mniej niż 3 minuty z Ausum, aplikacją do przekształcania długich tekstów w krótkie audio.

Oczekujemy na następne “wzmocnienia” Setapp.

macpretorians

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: