Kolejne problemy ze Studio Display

Niektórzy właściciele Apple Studio Display skarżyli się na forach internetowych, że ich monitory wydają wysoki, brzęczący dźwięk. Dźwięk ten wg nich dobiega z górnej części ekranu lub za nim i może być spowodowany zakłóceniami elektrycznymi.
Istnieją skargi na Twitterze, Reddicie i w Społeczności Wsparcia Apple sięgające czerwca, a ostatnio na forach MacRumors, na ten problem, który jest różnie opisywany jako „elektryczny brzęczenie” i „stałe dzwonienie”, które jest „głośne”, „wysokie” i „bardzo irytujące”.

Kilku właścicieli odkryło, że dźwięk nie jest związany z wentylatorem i dzieje się tylko wtedy, gdy MacBook Pro lub iPad jest podłączony do wyświetlacza. Niektórzy zauważyli również, że hałas może różnić się intensywnością i wysokością w zależności od pory dnia, co sugeruje, że przyczyną usterki może być problem z ekranowaniem elektrycznym.
Nie jest jasne, jak powszechny jest ten problem, ale Apple zdaje sobie sprawę z problemu dotykającego niektórych właścicieli Studio Display, chociaż rozwiązanie nie zostało jeszcze znalezione. Warto zauważyć, że jest to osobny problem z wyświetlaczem studyjnym od powszechnego problemu głośników, który Apple ostatecznie naprawił za pomocą aktualizacji oprogramowania układowego.
Jest to niestety kolejny problem po głośnikach i kamerze, który dotyka ten produkt. Niestety nie świadczy to dobrze o produkcie.

macpretorians

Źródło: MacRumors

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: