Jak ma działać funkcja temperatury ciała Apple Watch Series 8

Mówi się, że funkcja wykrywania temperatury ciała jest główną aktualizacją oferowaną przez Apple Watch Series 8. Dzięki różnorodnym raportom z wiarygodnych źródeł mamy dość dobre pojęcie o tym, jak ma działać ta funkcja.

Apple Watch Series 8: temperatura ciała a powiadomienia o gorączce

Monitorowanie temperatury ciała na Apple Watch od dawna było tematem plotek dla źródeł takich jak analityk Apple Ming-Chi Kuo, ale w ciągu ostatniego roku pojawiły się plotki wokół funkcji, która ostatecznie ma zadebiutować na Apple Watch Series 8 jeszcze w tym roku. Wbrew nadziejom niektórych obserwatorów, którzy chcą sprawdzić temperaturę ciała lub otrzymywać powiadomienia, jeśli mają gorączkę, wygląda na to, że funkcja może być znacznie bardziej ograniczona w momencie premiery.


Raporty Wall Street Journal i Marka Gurmana z Bloomberga stwierdzają, że czujnik temperatury ciała został zaprojektowany przede wszystkim w celu wspomagania planowania płodności, dając kobietom wgląd w ich cykl owulacji i może być wykorzystany do poprawy wykrywania wzorców podczas śledzenia snu. Apple znacznie wzmocniło możliwości śledzenia snu Apple Watch w watchOS 9, więc dalsze ulepszenia w tym obszarze, wspomagane przez sprzęt w tym roku wydają się prawdopodobne.


Mówi się również, że Apple planuje umożliwić czujnikowi temperatury ciała wykrywanie, kiedy użytkownik ma gorączkę, ale wydaje się mało prawdopodobne, aby ta funkcja była dostępna po premierze Apple Watch Series 8 . Gurman uważa, że w dalszej przyszłości modele Apple Watch mogą określić, czy użytkownik ma wyższą niż normalna temperaturę ciała, ale nadal jest mało prawdopodobne, aby pokazać dokładny pomiar. Podsumowując, sugeruje to, że czujnik temperatury ciała dołączony do Apple Watch Series 8 może nie być dokładnie tym, czego oczekują niektórzy użytkownicy.

macpretorians

Źródło: MacRumors

Jedna myśl na temat “Jak ma działać funkcja temperatury ciała Apple Watch Series 8

Dodaj własny

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: