Apple Card oferuje zwiększony zwrot gotówki o 6% od Nike

Apple i Nike łączą siły, aby uzyskać promocję Apple Card, która rozpocznie się dzisiaj i potrwa do października. Robiąc zakupy w sklepach Nike, online i w aplikacji, posiadacze kart Apple Card mogą otrzymać imponujące 6% zwrotu gotówki za zakupy podczas korzystania z Apple Pay. Apple ogłosiło tę promocję w e-mailu do użytkowników Apple Card w czwartek. Oferta dostępna jest od dziś do 15 października. Apple pisze:

Co jest lepsze od nowej pary sneakersów Nike? Nowa para i 6% Daily Cash back. Kup najnowsze buty, odzież i sprzęt sportowy do 15 października i podwoisz swój dzienny zwrot gotówki w Nike podczas korzystania z Apple Card z Apple Pay w sklepie, w aplikacji Nike i na Nike.com. Rejestracja nie jest potrzebna. To takie proste.

Apple Card zazwyczaj oferuje 1% cashbacku za wszystkie zakupy, 2% za wszystkie zakupy Apple Pay i 3% za zakupy dokonane za pomocą samego Apple. Firma ma jednak specjalne umowy z niektórymi detalistami, aby dać kupującym 3% zwrotu gotówki. Wśród tych kupców są Nike, Panera Bread, Walgreens, T-Mobile, Exxon, Uber i Ace Hardware.
Ta promocja podwaja ofertę Nike Daily Cash z 3% do 6% przez ograniczony czas. Apple Card Daily Cash jest wydawany pod koniec każdego dnia i pojawia się bezpośrednio za pośrednictwem karty Apple Cash w aplikacji Wallet na iPhonie. Następnie możesz przelać te pieniądze do swojego banku, zastosować je do salda karty Apple, wydać za pomocą Apple Pay lub użyć do sfinansowania transakcji Apple Cash z przyjaciółmi i rodziną.

Czy kiedykolwiek Apple Card dotrze do Polski? Czy chcielibyście aby w ogóle Apple Card zaistniało na naszym rynku?

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: