Eve Systems z nowościami na Targach IFA

Jutro w piątek w Berlinie rozpocznie się Międzynarodowa Wystawa Radiowa (IFA). Wiele firm już wcześniej prezentuje swoje nowe produkty. Eve Systems ogłasza Eve Shutter Switch (EU), nowe warianty silników dla Eve MotionBlinds, Eve Light Switch with Thread (Ameryka Północna) i Eve Outdoor Cam White Edition. Eve oferuje również ekskluzywną na całym świecie prezentację standardu Matter na żywo i oferuje firmie aplikację Eve na Androida.

Eve Systems zapowiada nowe produkty podczas IFA

W ostatnich latach regularnie słyszeliśmy o Eve Systems. 14 urządzeń z rodziny Eve, pierwotnie opartych na Bluetooth, jest teraz kompatybilnych z wątkami i gotowych do obsługi Mattera. Produkty Thread obecnie kompatybilne tylko z Apple HomeKit stopniowo otrzymują bezpłatne aktualizacje oprogramowania sprzętowego dla Matter, dzięki czemu mogą być również używane z innymi ekosystemami inteligentnego domu, takimi jak Amazon Alexa, Google Home lub Samsung SmartThings.
Eve Systems po raz pierwszy na świecie pokaże na targach IFA 2022 prezentacje na żywo standardu Matter z Eve oraz czterema różnymi i wiodącymi platformami inteligentnego domu. Asystenci głosowi i smartfony z różnych ekosystemów inteligentnego domu, takich jak Apple Home, Google Home, Amazon Alexa i Samsung SmartThings sterują za pomocą produktów Matter Eve. Pokazują z bliska, jak łatwy i interoperacyjny będzie inteligentny dom przyszłości z Eve. Jeśli będziesz na targach IFA i jesteś zainteresowany tematem, odwiedź Eve Systems w hali 5 (stoiska 117).

Nowe produkty Eve Systems

Równolegle Eve Systems ogłosiło dziś pięć nowych produktów. Jednym z nowych produktów jest inteligentny włącznik światła z Thea (Eve Light Switch), zaprojektowany dla Ameryki Północnej.

Eve Shutter Switch to przełącznik do rolet i żaluzji zmotoryzowanych. Wyłączny w Europie i obsługujący przełącznik migawki Eve zastępuje istniejący przełącznik roletowy montowany podtynkowo inteligentnym rozwiązaniem cieniowania. Dzięki autonomicznym harmonogramom rolety mogą być otwierane i zamykane automatycznie. Dzięki automatyzacji HomeKit w połączeniu z czujnikami światła, takimi jak Eve Motion, rolety mogą nawet reagować na światło słoneczne.

Ponadto pojawiły się nowe warianty silników dla Eve MotionBlinds. Oprócz Eve MotionBlinds do rolet, w przyszłości pojawią się również Eve MotionBlinds for blinds (tylko w Europie) i Eve MotionBlinds do plis o strukturze plastrów miodu.

Ostatni nowy produkt nie jest zupełnie nowy. To Eve Outdoor Cam. Nowością jest jednak Eve Outdoor Cam White Edition, którą ogłosił dziś producent. Podobnie jak czarny oryginał, jest wyposażony w solidną metalową obudowę, obsługuje HomeKit Secure Video i ma autonomicznie działające, ściemnialne światło ruchome o ultra silnym zwiększeniu jasności. Szyfrowanie end-to-end zapewnia, że tylko właściciele mogą uzyskać dostęp do wideo i nagrań na żywo. Analiza obrazu wiadomości i nagrań ludzi, zwierząt lub paczek odbywa się lokalnie na HomePod lub Apple TV 4K.

Dostępność i ceny

Eve Shutter Switch będzie dostępny od grudnia 2022 roku w cenie 99,95 euro. Eve Light Switch (Ameryka Północna) będzie dostępny w cenie 49,95 dolarów od października 2022 roku. Eve Outdoor Cam White Edition będzie dostępny od grudnia w cenie 249,95 euro. Tyle co wiemy na tą chwilę.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: