W Xcode Cloud więcej godzin obliczeniowych

Apple w tym roku udostępniło Xcode Cloud wszystkim programistom po ponad roku w prywatnej becie. Teraz, po rozszerzonym dostępie do platformy, Apple pozwala programistom logować się na więcej godzin obliczeniowych w Xcode Cloud, jeśli tego potrzebują.

Co to jest Xcode Cloud

Dla nieznanych Xcode Cloud to platforma, która pozwala programistom przyspieszyć proces rozwoju poprzez uruchamianie automatycznych testów i innych zadań w chmurze. Platforma została po raz pierwszy ogłoszona na WWDC 2021, a w pierwszym roku tylko zaproszeni programiści mogli subskrybować Xcode Cloud.
Na WWDC 2022 Apple rozszerzyło dostęp do Xcode Cloud dla wszystkich programistów, ale tylko dla darmowego planu, który oferuje 25 godzin obliczeniowych miesięcznie. Od dziś programiści mogą uaktualnić swoją subskrypcję do planów o więcej godzin obliczeniowych.
Istnieją trzy różne płatne plany. Pierwszy oferuje 100 godzin obliczeniowych za 49,99 dolarów miesięcznie. Drugi plan oferuje 250 godzin obliczeniowych za 99,99 dolarów miesięcznie, podczas gdy najdroższy plan oferuje 1000 godzin obliczeniowych za 399,99 dolarów miesięcznie.
Według Apple programiści mogą w każdej chwili przełączać się między planami. Firma zauważa również, że darmowy plan jest ograniczoną ofertą dla programistów, którzy są członkami Apple Developer Program. Począwszy od 2024 roku, plan 25 godzin obliczeniowy będzie kosztował 14,99 dolarów miesięcznie.

Więcej szczegółów na temat Xcode Cloud można znaleźć na stronie Apple Developer.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: