Twitter staje się prawdziwą platformą podcastową

W 2020 roku Twitter ogłosił platformę Twitter Spaces, która pozwala użytkownikom dołączać do pomieszczeń audio na żywo. Od tego czasu Twitter wprowadził wiele nowych funkcji do Spaces, w tym opcję nagrywania sesji, aby słuchać ich później. Jednak przez najnowszą aktualizację Spaces, Twitter staje się prawdziwą platformą podcastową.

Aktualizacja Twittera

Firma ogłosiła, że podcasty pojawią się na Twitterze. Pierwsze dowody na istnienie podcastów na Twitterze znaleziono w oficjalnej aplikacji sieci społecznościowej w marcu. Teraz Twitter potwierdził, że użytkownicy zobaczą nowe miejsce, w którym znajdą swoje ulubione podcasty bezpośrednio w aplikacji i na stronie Twittera.

Podcasty na Twitterze zostaną zintegrowane z Twitter Spaces. Na początku tego miesiąca sieć społecznościowa ujawniła, że zakładka Spaces zostanie całkowicie przeprojektowana, aby użytkownicy mogli znaleźć przestrzenie na żywo i nagrane według tematu, podobnie jak podcasty. Dzięki temu przeprojektowaniu zakładka Spaces wyświetli również podcasty. Użytkownicy będą mogli filtrować programy według tematów takich jak wiadomości, muzyka i sport. Sieć społecznościowa wyjaśnia, że według wewnętrznych badań, 45% użytkowników Twittera słucha również podcastów co miesiąc. W związku z tym firma spodziewa się, że użytkownicy spędzą jeszcze więcej czasu na Twitterze.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: