DuckDuckGo się nie zatrzymuje

Już pod koniec ubiegłego roku wyszukiwarka DuckDuckGo ogłosiła, że pracuje nad własną przeglądarką internetową dla macOS, która powinna przywiązywać dużą wagę do ochrony danych i prywatności. Przeglądarka prywatności DuckDuckGo jest dostępna dla iOS i iPadOS, które otrzymały ekscytującą aktualizację.

DuckDuckGo w wersji 7.70.0

Aplikacja DuckDuckGo na iPhone’y i iPady jest dostępna bezpłatnie w App Store i wymaga co najmniej iOS/iPadOS 14.0 lub nowszego do instalacji oprócz 56 MB wolnego miejsca. Od teraz przeglądarka prywatności DuckDuckGo w wersji 7.70.0 jest dostępna App Store, która po raz pierwszy wprowadza wersję beta do przekazywania wiadomości e-mail. Oto co mówi zespół programistów DuckDuckGo:

“”Usunęliśmy listę oczekujących na DuckDuckGo Email Protection, aby wersja beta mogła być teraz przetestowana przez każdego. Email Protection beta to bezpłatna usługa przekazywania wiadomości e-mail, która usuwa kilka rodzajów ukrytych trackerów wiadomości e-mail i daje możliwość utworzenia osobistego adresu @duck.com oraz nieograniczonej liczby prywatnych adresów e-mail. Ponadto nie musisz zmieniać skrzynki odbiorczej.”

Według dewelopera rejestracja jest bardzo prosta: aby rozpocząć wystarczy otworzyć ustawienia w prawym górnym rogu aplikacji i przewinąć listę do “Ochrony poczty elektronicznej”. Tam można utworzyć własny adres e-mail @duck.com do przekazywania, który blokuje możliwe trackery i ukrywa własny adres e-mail. Funkcja jest nadal w wersji beta i jest dostępna bezpłatnie dla wszystkich użytkowników aplikacji.

macpretorians

Źródło: appgefahren

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: