Apple przedłuża program serwisowy dla iPhone’a 12

Minął około roku, odkąd Apple uruchomiło program serwisowy dla iPhone’a 12 i iPhone’a 12 Pro w sierpniu ubiegłego roku z powodu problemów z dźwiękiem. Możliwość ta zostanie teraz przedłużona, aby poszkodowani klienci dłużej mogli zwrócić się do Apple o pomoc.

Program serwisowy dla iPhone’a 12

Apple odkryło w zeszłym roku, że bardzo mały odsetek urządzeń iPhone 12 i iPhone 12 Pro może czasami powodować problemy z dźwiękiem z powodu potencjalnie wadliwego komponentu modułu odbiornika. Urządzenia, których dotyczy problem, zostały wyprodukowane między październikiem 2020 r. a kwietniem 2021 r. Program nie dotyczy iPhone’a 12 mini i iPhone’a 12 Pro Max.
Jeśli Twój iPhone 12 lub iPhone 12 Pro emituje dźwięk z telefonu podczas wykonywania lub odbierania połączeń, może kwalifikować się do usługi. W takim przypadku możesz skontaktować się z Apple lub Autoryzowanym Serwisem Apple, aby bezpłatnie naprawić swoje urządzenie.
Pierwotnie program był ważny dla uszkodzonych urządzeń iPhone 12 lub iPhone 12 Pro dwa lata po pierwszej sprzedaży detalicznej urządzenia. Teraz Apple przedłużyło program serwisowy do trzech lat po pierwszej sprzedaży urządzenia w handlu detalicznym.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: