Apple TV+ przedstawia oficjalny zwiastun „Nowe życie Elli”

W maju tego roku Apple TV+ przedstawiło letni program dla dzieci i seriali rodzinnych. W tym kontekście zapowiedziano również „Nowe życie Elli”.

Apple TV+: oficjalny trailer już jest

Apple TV+ opublikowało zwiastun nowego serialu dla dzieci i rodziny „Nowe życie Elli”. Premiera już 2 września oczywiście na Apple TV+.
Film opowiada o Elli, która wraca do szkoły po walce z rakiem. Dziewczyna ma zupełnie nową perspektywę, entuzjazm na przyszłość i wyraźną mentalnością „Użyj dnia”. Z najlepszą przyjaciółką u boku jest gotowa zająć się wszystkim, czego wcześniej się obawiała i postanowiła nie rozpraszać się małymi rzeczami fałszywych przyjaciół i ich statusem w mediach społecznościowych.

„Nowe życie Elli” został stworzony, napisany i wyprodukowany przez Jeffa Hodsdena i Tima Pollocka. Pierwszy odcinek był prowadzony przez Lindę Mendozę nominowaną do nagrody Emmy („Brzydka Betty”, „Harlem”). Główne role serialu grają Lily Brooks O’Briant („The Big Show”, „The Tick”), Artyon Celestine („Drama Club”, „Claws”) i Vanessa Carrasco („Irreplaceable You”) z obsadą, w skład której wchodzą Kevin Rahm („Madam Secretary”, „Mad Men”), Mary Faber („Parks and Recreation”).

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: