Koncepcja iOS 16 na iPhonie 14 Pro

Apple przedstawiło oficjalnie plany jak ma wyglądać iOS 16 na Worldwide Developers Conference w czerwcu tego roku. Oficjalne ogłoszenie iPhone’a 14 lub iPhone’a 14 Pro wciąż czeka, ale wszyscy wierzymy w to, że zobaczymy te urządzenia już we wrześniu. Istnieje bardzo ciekawa koncepcja, która ilustruje iOS 16 na iPhonie 14 Pro.

Koncepcja: Tak wygląda iOS 16 na iPhonie 14 Pro

W ostatnich tygodniach towarzyszyły nam już wszelkiego rodzaju plotki o iPhonie 14 Pro. Oprócz zwykłych plotek pojawiły się również CAD i rysunki schematyczne, dzięki czemu możemy sobie wyobrazić, co czeka nas w przyszłym miesiącu.
Projektant graficzny AR7 opublikował na Twitterze koncepcję, która pokazuje iPhone’a 14 Pro w połączeniu z iOS 16. Według plotek producent będzie polegał na nowym okrągłym “Notchu” i wnęce w kształcie pigułki dla iPhone’a 14 Pro i iPhone’a 14 Pro Max. Ma to zastąpić poprzedniego tradycyjnego Notch’a, jakiego znamy od iPhone’a X.


Od iOS 16 Beta 5 wiemy, że wskaźnik poziomu naładowania baterii powróci do paska stanu. Widać zawsze włączony wyświetlacz, w tym większy widget Apple Music na ekranie blokady. Wyświetlacz OLED nadchodzącego iPhone’a 14 Pro powinien być w stanie odzwierciedlić częstotliwość odświeżania od 120Hz do 1Hz. Nowy układ A16, ulepszony układ 5G i nowy aparat 48MP z tyłu to także plotki, które powinny zostać zgłoszone w nadchodzącym modelu Pro.

Jak Wam się podoba ten koncept?

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: