Apple TV+ wydaje “Luck – Luck Around the World”

Minął nieco ponad tydzień od premiery nowego filmu animowanego “Łut szczęścia” na Apple TV+. Teraz Apple opublikowało na swoim kanale YouTube, jeszcze jeden towarzyszący klip.

“Luck – Luck Around the World”

Premierze “Łutu szczęścia” towarzyszą wszelkiego rodzaju działania marketingowe ze strony Apple. Jeszcze przed premierą działania reklamowe Apple były intensywne, a trwa to do teraz. W ten sposób film animowany podbił stronę internetową Apple.
“Luck – Luck Around the World” jest już dostępny na YouTube. W filmie Eva Noblezada i Simon Pegg pytają się nawzajem o różne obiekty. Podczas gdy one przynoszą szczęście w niektórych krajach, w innych zapewniają, że są całkowicie nieszczęśliwe.

“Łut szczęścia” to film animowany 3D wydany w ramach wyłącznego kontraktu Apple ze Skydance Animation.
W centrum filmu znajduje się Sam Greenfield, “najbardziej nieszczęśliwa osoba na świecie”. Jej los zmienia się, gdy odkrywa krainę szczęścia, tajną fabrykę, która zarządza wszystkimi szczęśliwymi i nieszczęśliwymi chwilami na świecie. Przygoda Sama obejmuje spotkanie z niesamowitymi mitycznymi stworzeniami, w tym mówiącym czarnym kotem, smokiem i wieloma innymi.

macpretorians

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: