Adobe i Apple TV+ łączą siły, aby wyróżnić kobiety stojące za “Łutem Szczęścia”

Adobe współpracuje ze Skydance Animation i Apple TV+, aby wyróżnić niektóre z kobiet, które odegrały kluczową rolę w produkcji filmu animowanego “Łut Szczęścia” – i zainspirować do kreatywności przyszłe pokolenia.
W ramach partnerstwa Adobe i Apple wypuszczają serię nowych szablonów Adobe Express i Photoshop, które można remiksować. Są one zainspirowane filmem Apple TV+ i niektórymi twórcami, którzy nad nim pracowali.
Dodatkowo Adobe wydało trzyczęściową serię filmów przedstawiającą cztery kobiety, które pracowały nad filmem animowanym, w tym reżyserkę Peggy Holmes, artystkę rozwoju wizualnego Christine Kim, artystkę Clarisse Chua i reżyserkę animacji Yuriko Senoo.

“Od ich indywidualnych podróży jako twórców, po znaczenie reprezentacji kobiet w przemyśle filmowym, każda z kobiet podkreśla również, w jaki sposób pokonała bariery i stworzyła własne szczęście” – napisała firma.

Dodatkowo Adobe zorganizuje nowy program mentorski “Find Your Voice”, który da pięciu kobietom możliwość współpracy z Holmesem i innymi twórcami Skydance Animation oraz zdobycia praktycznego doświadczenia w projektowaniu postaci i animacji.

macpretorians

Źródło: appleinsider

Leave a Reply