1Password 8 dla iOS z aktualizacją

1Password dla iPhone’a i iPada otrzymał dużą aktualizację. Skupiając się na szybkości, nowym ekranie głównym, opcjach dostosowywania i nie tylko, 1Password 8 jest reklamowany jako “nowe doświadczenie” dla użytkowników iPhone’a i iPada.

1Password 8 dla iOS

Jedną z największych zmian w obecnej aktualizacji 1Password jest zupełnie nowy ekran główny z nowymi opcjami dostosowywania. Teraz możesz łatwo ukryć i zmienić kolejność wszystkiego, co widzisz na ekranie głównym 1Password. Obejmuje to możliwość przypinania różnych pól do ekranu głównego 1Password.
Nacisk na personalizację rozciąga się również na nowy pasek nawigacyjny, który jest zawsze przypięty do dołu interfejsu. Ten nowy pasek nawigacyjny umożliwia:

  • Szybki dostęp do ekranu głównego: Tutaj znajdziesz swoje ulubione, najnowsze przedmioty lub cokolwiek innego, do czego chcesz mieć szybki dostęp.
  • Uzyskanie dostępu do wszystkich elementów na wszystkich swoich kontach: wszystkich skarbców, wszystkich tagów. To wszystko jest tutaj.
  • Wyszukania wszystkiego: Po naciśnięciu przycisku wyszukiwania pole wyszukiwania jest natychmiast skupione. Po prostu zacznij pisać, aby znaleźć to, czego szukasz.
  • Zwiększenia swojego bezpieczeństwa: Uzyskaj dostęp jednym dotknięciem do zupełnie nowej Strażnicy dla urządzeń mobilnych.

Nowy projekt Strażnicy dla iPhone’a i iPada ma na celu wyjaśnienie, kiedy hasło do strony internetowej lub usługi zostało naruszone. Pojawiają się nowe alerty, które informują, jak się chronić, a także lepszą integrację z wynikami bezpieczeństwa.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply