Apple TV+ zapowiada nową komedię dramatyczną “Land of Woman”

Apple TV+ ogłosiło rozszerzenie swojego portfolio o kolejny film. Po tym, jak zaprezentowali nowy podcast, potwierdzono, że Apple zamówiło nową komedię dramatyczną.

Apple TV+ zamówiło serial “Land of Woman”

Apple TV+ ogłosiło zamówienie na sześcioczęściowy serial “Land of Woman”. To nowa komedia dramatyczna inspirowana bestsellerem o tym samym tytule autorstwa wielokrotnie nagradzanej autorki Sandry Barnedy. Stworzony i napisany przez laureatów nagrody Iris Ramóna Camposa (“Gran Hotel”, “Velvet”) i Gema R. Neira (“Now & Then”, “Velvet”), nominowana do Złotego Globu Eva Longoria (“Flamin’ Hot”, “Sylvie’s Love”) pojawi się jako producentka wykonawcza pod swoją nazwą UnbeliEVAble Entertainment. Legendarna gwiazda filmowa i telewizyjna Carmen Maura (“Volver”, “Women on the Verge of the Nervous Breakdown”) dołącza do obsady jako Julia matka Gali. Serial jest obecnie w fazie preprodukcji w Hiszpanii.

“Land of Woman”

„Land of Woman” to dramat z Longorią jako Galą. Pustą nowojorską nestorką, której życie wywraca się do góry nogami, gdy jej mąż angażuje rodzinę w niedociągnięcia finansowe. Jest ona zmuszona do ucieczki z miasta wraz ze starzejącą się matką i córką w wieku studenckim. Aby uciec przed niebezpiecznymi przestępcami, którym zaginiony mąż Gali jest coś winien, trzy kobiety ukrywają się w tym samym uroczym miasteczku w północnej Hiszpanii, z którego matka Gali uciekła 50 lat temu i przysięgają, że nigdy nie wrócą. Kobiety chcą zacząć od nowa i mają nadzieję, że ich tożsamość pozostanie nieznana, ale plotki w małym miasteczku szybko się rozprzestrzeniają i ujawniają ich najgłębsze rodzinne sekrety i prawdy.
W tej chwili nie jest znany termin premiery, ale serial zapowiada się ciekawie.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: