Apple TV+ zapowiada nowy oryginalny podcast “Missed Fortune”

Apple TV+ nierozerwalnie kojarzy nam się z super serialami i filmami. Jednak to nie wszystko co oferuje nam Apple poprzez swoją usługę. Apple TV+ od dawna oferuje nie tylko oryginalne seriale i filmy, ale także podcasty. Niedługo kolejny podcast zostanie opublikowany. “Missed Fortune”, bo tak nazywa się nowy podcast, zacznie się 15 sierpnia 2022.

“Missed Fortune”

Apple TV+ ogłosiło oryginalny podcast “Missed Fortune” i wydało oficjalny zwiastun dziewięcioczęściowej serii oprócz oficjalnej daty premiery. Pierwsze trzy odcinki serialu ukażą się w poniedziałek, 15 sierpnia. Nowe odcinki pojawiają się w każdy poniedziałek.

Moderowany przez dziennikarza i byłego zewnętrznego prezentera podcastów Petera Fricka-Wrighta, “Missed Fortune” jest oparty na prawdziwej historii mozolnego poszukiwania skarbu, który wart jest milion dolarów. Skarb ten został ukryty w 2010 roku przez ekscentrycznego handlarza sztuką Forresta Fenna.
Od początku polowania tysiące ludzi poszukiwało skarbu, a co najmniej pięciu z nich straciło życie. “Missed Fortune” opowiada o poszukiwaczu, który szukał skarbu nieprzerwanie przez ponad osiem lat. Poszukiwania te wywołuje jednak szereg niezamierzonych konsekwencji. Gdy skarb Fenna zyskuje międzynarodową uwagę, ludzie są zmuszeni dokładnie sprawdzić, co Fenn wprawił w ruch.

Missed Fortune został wyprodukowany przez High Five Content we współpracy z 30 Minutes West i Outside Magazine i jest produkowany przez Fricka-Wrighta, Andrew Jacobsa i Robbiego Carvera jako producenci wykonawczy.
Jak wspomniano na początku, Apple TV+ oferuje teraz kilka oryginalnych podcastów, w tym nagrodzony duPont “The Line”, również nagrodzony Webby Award “Hooked”, “Run, Bambi, Run”, “Wild Things: Siegfried & Roy” i “The Problem With Jon Stewart”, a także oficjalne podcasty towarzyszące do serialu Apple TV+.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: