Beta 5 dla iOS 16 i iPadOS 16 oraz macOS 13 Ventura już jest

Kilka chwil temu Apple opublikowało na własnych serwerach Beta 5 dla iOS 16 i iPadOS 16. To przenosi prace beta do następnej fazy, a zarejestrowani programiści mogą już teraz testować kolejne zmiany w systemach iPhone’a i iPada.
Apple ogłosiło największą jak dotąd aktualizację na WWDC dla iOS 16; wprowadziło ekran blokady oraz nowe funkcje udostępniania, komunikowania się i inteligencji na urządzeniu, które razem zmieniają sposób, w jaki użytkownicy korzystają z iPhone’a. System iOS 16 jest dostarczany ze współdzieloną biblioteką zdjęć iCloud, aby bezproblemowo udostępniać kolekcję zdjęć rodzinie, aktualizacje wiadomości i poczty, które pozwalają użytkownikom łatwo pozostać w kontakcie, a także zaawansowane ulepszenia. Punktem kulminacyjnym dla iPadOS oraz macOS Ventura jest z pewnością funkcja Stage Manager.
Do finalnej wersji systemów już niedługo, bo we wrześniu mamy ujrzeć gotowy iOS 16 a w październiku macOS 13. Wg pogłosek również iPadOS 16 ma zostać przedstawiony w październiku ze względu na prace na Stage Manager. A więc pobierajmy i testujmy.

macpretorians

Jedna myśl na temat “Beta 5 dla iOS 16 i iPadOS 16 oraz macOS 13 Ventura już jest

Dodaj własny

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: