Twitter Spaces przebudowywany

Twitter Spaces jest obecnie gorącym tematem, ponieważ firma planuje przebudowę usługi, wraz z nową zakładką z różnymi pokojami audio, które wydają się być tematycznymi stacjami audio i nie tylko.

Twitter Spaces w nowej odsłonie

TechCrunch odkrył plany Twittera i skontaktował się z firmą, aby potwierdzić, czy pracuje nad nowym eksperymentem dla karty Spaces, co Twitter potwierdził.

Oto jak publikacja opisuje testy:

“Test pokazuje odświeżony wygląd Spaces, który organizuje pokoje audio w tematy, takie jak muzyka czy sport. Są one reprezentowane kolorowymi kartkami i obrazkami z programów. (Co dziwne, w niektórych przypadkach obrazy wydają się reprezentować tradycyjne podcasty.) Istnieje również funkcja o nazwie „Twoje codzienne trawienie”, która obejmuje wybór programów, w które można grać jednym kliknięciem przycisku. Zakładka pokazuje również, kto słucha, podobnie jak teraz.”

Firma bardzo mocno i konsekwentnie pracuje nad Twitter Spaces.
Oto niektóre z nowych rzeczy, które możesz zrobić z Twitter Spaces:

  • Nagrywanie i odtwarzanie – Spacje mogą być teraz nagrywane przez hosta, a nagrania mogą być odtwarzane w nieskończoność po zakończeniu Spacji.
  • Przycinanie – możesz teraz przyciąć i udostępnić najlepsze 30 sekund z rozmowy Spaces.
  • Ułatw to – teraz gospodarzom łatwiej jest uruchomić przestrzeń i tweetować o niej, przeglądać i odkrywać przestrzenie, reagować na przestrzeń kosmiczną i uzyskiwać dostęp do analityki.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply