NeoFinder z aktualizacją

Dzięki programowi NeoFinder do katalogowania i archiwizacji, w tym funkcjom geotagowania, można również łatwo zarządzać dużymi ilościami danych. NeoFinder jest również kompatybilny ze wszystkimi dyskami twardymi, folderami danych, CD-ROM-ami, DVD-ROM-ROM, BluRay, dyskami serwerowymi, pamięciami USB i serwerami FTP.

NeoFinder w wersji 8.1.2

Zespół NeoFinder wprowadził kilka ulepszeń i nowych funkcji w wersji 8.1.2. Oto zmiany w aplikacji, które zostały wprowadzone przez zespoł programistów:

  • Katalogowanie metadanych astronomicznych: Oszałamiające zdjęcia nowego teleskopu kosmicznego Jamesa Webba #JWST zainspirowały nas do dodania wsparcia dla katalogowania standardowych metadanych obrazów “AVM”. Obejmuje to takie rzeczy jak współrzędne, nazwy instrumentów i wiele innych. Dane te są skatalogowane i można je całkowicie przeszukiwać za pomocą NeoFinder 8.1.2.
  • Katalog Dysk Google: Oprogramowanie Dysku Google dla systemu macOS oferuje bezproblemową integrację danych w chmurze na pulpicie macOS. NeoFinder 8.1.2 jest w stanie obsłużyć te rzeczy i umożliwia katalogowanie i aktualizowanie danych na wirtualnych woluminach Dysku Google.
  • ArGest LTO Importer: Po zamknięciu Grupy TOLIS w 2020 roku, ich oprogramowanie LTO BRU zostało przejęte przez Other World Computing i wydane jako nowe oprogramowanie pod nazwą ArGest. NeoFinder 8.1.2 jest w stanie importować katalogi zarówno z istniejących instalacji TOLIS BRU, jak i nowego oprogramowania ArGest i konwertować je na katalogi NeoFinder.
  • Poprawki błędów: Stabilność jest dla nas bardzo ważnym celem i dlatego z dumą naprawiamy błędy, gdy je znajdziemy.

NeoFinder w wersji 8.1.2 to darmowa aktualizacja dla wszystkich użytkowników NeoFinder 8.x.

macpretorians

Źródło: appgefahren

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: