Cardhop 2.1 z nowościami

Cardhop to jeden z najlepszych sposobów zarządzania kartami i interakcji z nimi. Aplikacja, stworzona przez Flexibits, otrzymała teraz dużą aktualizację z długo oczekiwanymi prośbami i jeszcze większą integracją z bratnią aplikacją Fantastical.

Cardhop – aktualizacja 2.1

Cardhop 2.1 chce usprawnić integrację z Fantastical, umożliwiając aplikacji tworzenie wydarzeń i zadań w aplikacji kalendarza, które łączą się z konkretnymi akcjami Cardhop.
Jak wyjaśniają twórcy aplikacji:

“Możesz na przykład powiedzieć Cardhopowi, aby wykonał zadanie w Fantastical, aby wezwał konkretny kontakt, umieszczając link do akcji Cardhop Call w notatkach zadania. A może zaplanujesz czas na FaceTime na kolejny ze swoich kontaktów. Cardhop przekaże to Fantastical, aby wydarzenie było i umieściło je w kalendarzu, ponownie łącząc się z akcją FaceTime dla tego kontaktu.”

Kolejną interesującą funkcją Cardhop 2.1 jest nowy widget z kodem QR wizytówki, który umieszcza kod QR z jednej z wizytówek na ekranie głównym iPhone’a lub widoku Today, ułatwiając dzielenie się z innymi. Wreszcie, dzięki Celebrations, Cardhop zmienił nazwę funkcji „Urodziny”, dzięki czemu użytkownicy mogą skonfigurować przypomnienie o rocznicach, tak jak w przypadku urodzin. Dzięki temu aplikacja powiadomi Cię w tym dniu i wykona akcję w Cardhop, aby wysłać Ci najlepsze życzenia.

Aktualizacja 2.1 wprowadza również nowe akcje uruchamiania czatów i połączeń w Microsoft Teams. Użytkownicy mogą teraz wkleić adres URL mediów społecznościowych do Cardhop i zmusić go do wyodrębnienia i wyświetlenia nazwy użytkownika, a nie adresu URL.

Cardhop 2.1 i Fantastical można pobrać z App Store. Aby uzyskać wszystkie funkcje, Flexibits oferuje bezpłatną 14-dniową wersję próbną subskrypcji Premium. Następnie ten duet kosztuje $4.99/miesiąc lub $39.99/rok (3,33$3/miesiąc). Istnieje również plan Chmury rodzinnej od 7,99 USD/miesiąc lub 64,99 USD/rok.

Od dawna korzystam zarówno z Fantastical jak i Cardhop i naprawdę te programy usprawniły moją pracę.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply