”Twitter Blue” drożeje

W czerwcu ubiegłego roku Twitter oficjalnie uruchomił nową usługę subskrypcji o nazwie „Twitter Blue”, która odblokowuje ekskluzywne funkcje, takie jak możliwość szybkiego cofnięcia właśnie wysłanego tweeta i opcji motywu w aplikacji. Rok później Twitter po raz pierwszy podnosi cenę swojej subskrypcji Blue.

Cena „Twitter Blue” po raz pierwszy podwyższona

Jak zauważył konsultant ds. mediów społecznościowych Matt Navarra, Twitter w czwartek wysłał e-mail do obecnych subskrybentów Twitter Blue, potwierdzając, że miesięczna cena subskrypcji wkrótce wzrośnie. Podczas gdy Twitter Blue został uruchomiony za 2,99 USD miesięcznie, firma będzie teraz pobierać 4,99 USD miesięcznie za usługę – wzrost o 66%.

Najnowsza wersja oficjalnej aplikacji Twitter na iOS pobiera już 4,99 dolarów miesięcznie za subskrypcję Twitter Blue, co oznacza, że nowi subskrybenci zapłacą już nową cenę.

Twitter twierdzi jednak, że „wcześni użytkownicy” Twitter Blue (czyli ci, którzy już mają aktywną subskrypcję) będą nadal płacić 2,99 USD miesięcznie do października 2022 roku. Następnie cena abonamentu zostanie automatycznie dostosowana do 4,99 USD. Klienci ci zostaną ponownie powiadomieni o wzroście cen na 30 dni przed jego wejściem w życie.

Twitter Blue jest obecnie dostępny w USA, Kanadzie, Australii i Nowej Zelandii.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: