Projekt iPada Pro z M2

Apple prawdopodobnie zaprezentuje iPada Pro z procesorem M2 w drugim półroczu 2022 roku. Podczas gdy plotki już dają nam solidne wyobrażenie o tym, czego możemy się spodziewać po tym urządzeniu, projektant wyobraża sobie, jak ten iPad Pro będzie wyglądał w nowym kolorze Midnight, podobnym do tego dostępnego w przeprojektowanym MacBooku Air.

Koncepcja została stworzona przez Basic Apple Guy i udostępniona na Twitterze. W tym przypadku projektant skupia się bardziej na kolorze niż na możliwych zmianach w projekcie tego iPada.

9to5Mac poinformował w styczniu, że Apple testuje pełne szkło na iPadzie Pro M2, chociaż może to ułatwić uszkodzenie produktu. 9to5Mac dowiedział się również, że firma prawdopodobnie dostosowała projekt, aby upewnić się, że ten iPad może ładować się za pomocą złącza MagSafe i nadal być tak odporny jak obecny model.

Z kolei według Marka Gurmana z Bloomberga iPad Pro prawdopodobnie zostanie wprowadzony na rynek w okresie wrzesień-listopad. Analitycy Ross Young i Ming-Chi Kuo powiedzieli, że Apple zachowa te same 11-calowe i 12,9-calowe opcje. Podczas gdy mniejszy model będzie wyposażony w panel LCD, 12,9-calowy iPad Pro M2 będzie wyposażony w technologię miniLED.

9to5Mac jest również w stanie potwierdzić, że Apple pracuje nad nowym iPadem Pro z większą baterią, ponieważ niektórzy użytkownicy skarżą się, że Magic Keyboard powoduje nadmierne rozładowanie baterii.

Które z tych przypuszczeń się potwierdzą, a które nie, przekonamy się na jesieni.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: