PDFelement 9.0 z nowym wyglądem

Jeśli chodzi o tworzenie i edytowanie dokumentów PDF, mogę wymienić trzy praktyczne aplikacje: Adobe Acrobat, PDF Expert i PDFelement. Ten ostatni program otrzymał właśnie aktualizację do wersji 9.0 i zawiera ciekawe innowacje.

PDFelement w nowej odsłonie

W wersji 9.0 położono nacisk na. odświeżenie aplikacji. Pojawił się zupełnie nowy interfejs użytkownika, który jest bardziej przyjazny i łatwiejszy w użyciu. Jednocześnie możemy dostosować program do własnych życzeń i przełączać się między jasnym i ciemnym trybem. W pasku bocznym znajdziemy inne narzędzia, a także ikony , które zostały poprawione.

W PDFelement, najważniejsze funkcje są podzielone – możesz edytować tekst, dodawać komentarze i podpisy lub po prostu zarządzać plikami PDF. Oczywiście można wypełniać dokumenty, obracać i zmieniać kolejność stron, kompresować pliki PDF, wstawiać zdjęcia, filmy i inne media. Obsługa jest prosta, a PDFelement jest również dostępny do pobrania na iPhone’a i iPada. Wszystkie dane są synchronizowane między aplikacjami, na przykład za pośrednictwem iCloud, Dysku Google czy Dropbox.

Element PDF kosztuje 103,99 zamiast 159 dolarów amerykańskich jako jednorazowy zakup. Roczna subskrypcja jest obecnie dostępna za 63,99 zamiast 129 dolarów amerykańskich. Ponadto istnieją również inne pakiety, które również odblokowują wersję na iOS.

macpretorians

Źródło: appgefahren

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: