Apple TV+: strona otrzymuje funkcję wyszukiwania

Istnieje wiele różnych sposobów dostępu do treści z Apple TV+. Usługa jest dostępne za pośrednictwem aplikacji Apple TV w ponad 100 krajach i regionach na ponad miliardzie ekranów, w tym na iPhonie, iPadzie, Apple TV, Macu i wielu innych urządzeniach. Ponadto można oglądać filmy i seriale na stronie internetowej Apple TV+ w przeglądarce. I właśnie ta możliwość została w pewnym stopniu ulepszona.

Wyszukiwarka Apple TV+ na stronie

Trzeba przyznać, że rozwój strony Apple TV+ jest nieco wolniejszy w porównaniu z aplikacjami. Na przykład funkcja “Dalej” została wdrożona dopiero w marcu tego roku. Teraz dodano kolejną podstawową funkcję. Mówimy o funkcji wyszukiwania. Do tej pory nie było możliwości wyszukania konkretnej serii czy filmu z wyszukiwanym hasłem. Zamiast tego trzeba było „na piechotę” wyszukiwać konkretnej treści w różnych kategoriach.

Ten problem właśnie został rozwiązany i od teraz znajdziesz pasek wyszukiwania na tv.apple.com w prawym górnym rogu. Chociaż jest to tylko niewielka poprawa, jest to bardzo przydatne rozszerzenie dla Apple TV+ w sieci.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: