Apple TV+: „Pachinko” i „Swagger” otrzymują nagrody AAFCA TV

Apple TV+ zostało uhonorowane przez African American Film Critics Association (AAFCA) TV Honors za oryginalne produkcje. W zestawie znajdują się seriale sportowe „Swagger” i nominowany do nagrody Emmy dramat „Pachinko”. Obie serie zostały niedawno przedłużone o drugi sezon na Apple TV+.

Apple TV+ otrzymuje dwie nagrody

AAFCA TV Honors to coroczne wydarzenie, które docenia wybitne osiągnięcia w branży telewizyjnej poprzez „przedstawienie niezwykłych treści i występów, które przekazują głęboki i odświeżający obraz świata, w którym żyjemy”.

Apple TV+ otrzymało dwie nagrody na tegorocznej ceremoni. Pierwszą nagrodę otrzymuje „Swagger”. Jest to serial sportowy opowiadający historię młodego, dobrze zapowiadającego się koszykarza. Podstawą do tej historii jest życie i kariera Kevina Duranta, zawodnika NBA.

Drugą nagrodę otrzymał „Pachinko”. Film został odznaczony jako najlepsza produkcja międzynarodowa. Nagrody te są drugim i trzecim zwycięstwem AAFCA TV Honors dla Apple TV+, po przyznaniu nagrody „Central Park” w kategorii „Najlepszy Film Animowany” w 2020 roku.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: