Carrot Weather z aktualizacją

Carrot Weather to znana i uznana aplikacja pogodowa. Teraz wraz z aktualizacją wprowadza nowy projekt widgetu, ulepszone mapy, świeże tajne lokalizacje i wiele więcej.

Update Carrot Weather

Carrot Weather opublikował dziś nową aktualizację. Wydanie wprowadza nowy projekt widgetu Daily, zaktualizowane mapy po stronie serwera, nowe tajne lokalizacje i szereg poprawek błędów.

Carrot Weather otrzymał swoją główną aktualizację 5.7 w czerwcu z nowym stylem układu grupującym prognozy pogody w łatwo zużywalne karty, poręczną dwupanelową opcją radarową do porównywania widoków map, ulepszonymi funkcjami śledzenia burz, nowymi tajnymi lokalizacjami i nie tylko.

Teraz popularna aplikacja pogodowa zyskuje jeszcze kilka funkcji, nowe tajne lokalizacje i mnóstwo ulepszeń błędów dzięki dostępnej obecnie wersji 5.7.1.

Inne zmiany obejmują ulepszone dostosowywanie sekcji Dzisiaj, 2 nowe tajne lokalizacje, synchronizację wysokich wyników między urządzeniami, ulepszone szczegóły na mapach renderowanych przez serwer i wiele więcej.

Carrot Weather jest dostępny w App Store do pobrania za darmo na iPhone’a, iPada i Apple Watch. Subskrypcje Premium, Ultra i Family są dostępne jako zakupy w aplikacji, aby odblokować wszystkie funkcje aplikacji.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: