Apple Fitness+ otrzymuje specjalne nagrody w iOS 16

Apple Watch oferuje wiele sportowych wyzwań. Jeśli wykonamy określoną liczbę treningów lub sumiennie wypełnimy pierścienie aktywności otrzymamy nagrody. Jak donosi MacRumors, koncepcja ta wkrótce zostanie wykorzystana również w Apple Fitness+. Na przykład obecna beta iOS 16 oferuje specjalne nagrody dostępne za szkolenie w usłudze fitness Apple.

Apple Fitness+ z nagrodami

W iOS 15 nagrody za aktywność zdobywa się poprzez opanowanie pewnych wyzwań, takich jak np. ustanowić nowy rekord ringowy, mieć perfekcyjny tydzień treningowy lub osiągnąć 100 celów aktywności. Nagrody można zdobywać z treningiem Fitness+ lub bez niego, ale w iOS 16 Apple oferuje użytkownikom nową możliwość świętowania w szczególności ich osiągnięć Fitness+.

Nowe nagrody dodane w trzeciej becie deweloperskiej iOS 16 odnoszą się do niektórych treningów Fitness+ i różnią się nieco formą od poprzednich medali.

Nie wiadomo jeszcze, ile będzie nagród Fitness+. Będzie ich jednak całkiem sporo. Do tej pory odkryto nowe nagrody za ukończenie określonej liczby treningów Fitness+, zarówno pod względem łącznej liczby treningów we wszystkich kategoriach, jak i w poszczególnych kategoriach, ścieżek treningowych Fitness+ i najlepszych treningów dla poszczególnych kategorii, a także nagród za pierwsze ukończenie nowej kategorii treningów Fitness+.

Łowcy trofeów mogą się cieszyć, ponieważ nagrody są dostępne z mocą wsteczną za ukończone treningi Fitness+. Oznacza to, że jeśli osiągnąłeś już określone cele, są one uważane za ukończone i otrzymasz nagrodę. Jak dotąd nagrody z mocą wsteczną nie mogą być wyświetlane bezpośrednio. Jednak wraz z ukończeniem nowych celów Fitness+, stare zasługi mają być w tym przypadku odblokowane.

Szkoda tylko, że nie w każdym kraju dostępne jest Apple Fitness+😔

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: