Apple pracuje na kolejnymi modelami Mac Studio?

Jak donosi Apple Insider, nazwy modeli nowego sprzętu, które są prawdopodobnie trzema nowymi urządzeniami Mac Studio, zostały znalezione w nieokreślonym kodzie Apple.

Deweloper twierdzi, że pojawią się 3 nowe modele Mac Studio

Biorąc pod uwagę wielki sukces Mac Studio, nie byłoby niespodzianką, gdyby Apple planowało zmienić projekt komputerów i wydać zaktualizowane wersje. Zwłaszcza, że w przypadku braku nowego Maca Pro, Mac Studio jest najbardziej wyposażonym modelem komputerów Apple Silicon. Teraz programista odkrył wskazówki dotyczące niepublikowanych modeli Mac Studio.

Deweloper Pierre Blazquez nie wskazuje, w którym kodzie Apple znaleziono odniesienia. Nie jest więc pewne, czy te trzy modele – Mac14.5, Mac14.6 i Mac14.8 – są w rzeczywistości modelami Mac Studio. Jednak eksperci tak zakładają. Blazquez podkreśla, że są to informacje z publicznie dostępnego oprogramowania i w żadnym wypadku nie twierdzi, że jest to wyciek poufny.

Apple publicznie ogłosiło, że pojawi się nowy Mac Pro, nie ma jeszcze żadnych dalszych informacji od strony oficjalnej. W przeciwnym razie jedynym innym wysokiej klasy komputerem Mac, o którym mówi się, jest możliwy zamiennik iMaca Pro.

Jak widać plotki na temat produktów Apple nie ustają.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply