Apple Arcade przedstawia nowości w lipcu

Apple Arcade jest częścią subskrypcji Apple One. Za niewielką opłatą otrzymujemy nie tylko miejsce w chmurze i dostęp do Apple TV+ czy Apple Music, ale również do Apple Arcade. W tym roku po działaniach Apple widać, że świat gier od Apple ma dotrzeć do większej liczy odbiorców.

Prawie co tydzień, oprócz aktualizacji istniejących tytułów, do kolekcji dodawane są również zupełnie nowe gry. Przedstawiałem Wam już premiery majowe, teraz chciałbym Wam przedstawić, jakie gry będą miały swoją premierę w Apple Arcade w lipcu.

Nowości w Apple Arcade na lipiec

Które z gier czekają na Was w lipcu, możecie zobaczyć poniżej.

My Bowling 3D+

My Bowling 3D+ firmy iWare Designs został wydany w Apple Arcade 1 lipca 2022 roku i jest opisany jako “najbardziej realistyczna dziesięciopinowa gra w kręgle dostępna na urządzeniach mobilnych”. Dzięki w pełni teksturowanym środowiskom gry i pełnej fizyce ciała 3D możesz ustawiać piłki jak profesjonaliści w prawdziwym życiu, dostosowując postawę, odległość i obrót piłki. Zabawny interfejs My Bowling 3D+ ułatwia szybkie podnoszenie i granie w grę – od prostej i zabawnej gry w kręgle po pełnoprawną symulację.

Samorost 3+

Samorost 3+ autorstwa Amanita Design, wielokrotnie nagradzanych twórców Machinarium i Botanicula, to przygodowa gra eksploracyjna i logiczna. Opowiada Subway Surfers Tag o ciekawym kosmicznym krasnoludzie, który wykorzystuje moce magicznego fletu, aby podróżować przez kosmos w poszukiwaniu jego tajemniczego pochodzenia. Gracze mogą odwiedzić dziewięć unikalnych i obcych światów pełnych kolorowych wyzwań, stworzeń i niespodzianek ożywionych piękną grafiką, dźwiękiem i muzyką. Gra ukaże się na Apple Arcade 8 lipca 2022 roku.

Subway Surfers Tag

Najczęściej pobierana gra wszech czasów z ponad 3 miliardami pobrań dostanie spin-off wyłącznie w Apple Arcade od piątku, 15 lipca 2022 roku. Po raz pierwszy w serii gracze mogą naturalnie jeździć na łyżwach, szlifować i zostawiać tagi, nie dając się złapać, aby osiągnąć nowy wysoki wynik, odkrywając ekscytujące interaktywne areny pełne pociągów i szyn.

Heroes Fate

Od 22 lipca 2022 r. gracze Apple Arcade mogą spodziewać się gry od doświadczonego zespołu programistów Sunblink, gdzie zbierają własne talie kart, aby tworzyć potworne kombinacje żołnierzy i zaklęć w przygodzie dla jednego gracza w trybie kampanii lub w intensywnych meczach przeciwko znajomym.

Kingdom Rush Vengeance TD+

Rywalizuj z całymi królestwami potężnych wrogów w Kingdom Rush Vengeance TD+, walcz z obezwładniającymi bossami, odblokowuj nowe wieże i trenuj legendarnych bohaterów. Ta prawie niekończąca się gra typu tower defense oferuje epicki wybór wież i ulepszeń od 29 lipca 2022 r. Gracze mogą tworzyć niszczycielskie kombinacje wież, umiejętności i sił specjalnych, aby powstrzymać wrogów i obalić sześciu potężnych królów w najbardziej przerażających walkach z bossami.

Właśnie te gry zostaną zaprezentowane w Apple Arcade w lipcu. Oczywiście wszystko bez żadnych dodatkowych opłat, czy przerw reklamowych.

macpretorians

Źródło: appgefahren

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: