Apple Watch Series 8 z czujnikiem temperatury ciała

Apple Watch Series 8 będzie miał co najmniej jedną ekscytującą funkcję dla swoich użytkowników, gdy trafia na rynek jeszcze w tym roku: czujnik temperatury ciała. W swoim najnowszym wydaniu biuletynu Power On Mark Gurman z Bloomberga mówi o nowym czujniku w nadchodzących generacjach Apple Watch.

Apple Watch z termometrem

Gurman twierdzi, że zarówno Apple Watch Series 8, jak i nowa wytrzymała edycja (najprawdopodobniej przeznaczona do sportów ekstremalnych) będą wyposażone w wykrywanie temperatury ciała. Z drugiej strony Apple Watch SE 2 raczej nie otrzyma tej funkcji.

Posiadanie nowego czujnika wchodzącego do Apple Watch Series 8 jest ekscytujące, chociaż ważne jest, aby pamiętać, że większość z nich wymaga zatwierdzenia przez FDA. W tej chwili wygląda na to, że funkcja czujnika temperatury ciała, która pojawi się jeszcze w tym roku, będzie podobna do czujnika tlenu we krwi, który może dać ci wyobrażenie o tym, co dzieje się z twoim ciałem, a niekoniecznie dostarczy ci informacji medycznych.

W biuletynie dziennikarz Bloomberga mówi, że inne zmiany sprzętowe będą “prawdopodobnie” niewielkie. Jak poinformowano w zeszłym tygodniu, Apple Watch Series 8 jest podobno wyposażony w ten sam układ S6 dostępny w Apple Watch Series 6, co czyni go pierwszym Apple Watchem, który ma ten sam procesor trzeci rok z rzędu.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply