My Bowling 3D+ już dostępne w Apple Arcade

W lipcu Apple Arcade zaprezentuje pięć nowych gier, dwie oryginalne i trzy “Legendarne gry”. Tak więc gry, które już istnieją, ale zostały teraz udostępnione dla Apple Arcade. Od dziś My Bowling 3D+ na iPhone’a, iPada i Maca jest dostępny do pobrania.

My Bowling 3D+

A nazwa mówi wszystko. Mam nadzieję, że możesz wyczyścić wiele pinów w różnych trybach gry. Dostępne są następujące tryby:

  • Tryb ćwiczeń: Tutaj możesz ćwiczyć sam i bez zasad.
  • Tryb szybkiej gry: Rywalizuj z przyjaciółmi, członkami rodziny lub przeciwnikami komputerowymi w tym trybie.
  • Tryb ligowy: Weź udział w rozgrywkach ligowych z 3, 5, 7 lub 9 rundami. Gracz z najwyższym łącznym wynikiem wygrywa.
  • Tryb turniejowy: Sprawdź swoje nerwy w tym turnieju pucharowym przez 4 rundy!
  • Multiplayer Hot Seat dla maksymalnie 4 graczy.

Przed każdym rzutem możesz umieścić piłkę i określić kierunek rzucania i rotacji. Za pomocą prostego przesunięcia palcem po wyświetlaczu kula do kręgli skręca w kierunku szpilek i miejmy nadzieję, że usunie wiele z nich. Nie musisz sam liczyć punktów, oczywiście dzieje się to automatycznie.

W sumie dostępnych jest 20 kul do kręgli, 12 różnych szpilek, 10 torów do kręgli, 28 komputerowych przeciwników z konfigurowalnymi nazwami, 5 poziomów trudności i 20 osiągnięć. Oczywiście gra rezygnuje z reklam i zakupów w aplikacji, dzięki czemu można łatwo przepchnąć kilka piłek po torze. Rozmiar pliku do pobrania wynosi 183,8 MB i jest zgodny z systemem iOS 13 lub nowszym.

macpretorians

Źródło: apppgefahren

Leave a Reply