MacX DVD Ripper Pro w dużej promocji

DVD jest nadal popularnym środkiem dla miłośników filmów do ich odtwarzania i oglądania. Jednak wraz z rozwojem technologii Apple zaczął znosić dyski w laptopach z pewnych powodów. Utrudnia to użytkownikom odtwarzanie płyt DVD na Macbooku. Ale z pomocą MacX DVD Ripper Pro można oglądać filmy DVD na Macu bez wewnętrznego napędu.

Jako bogata w funkcje aplikacja mac, MacX DVD Ripper oferuje użytkownikom możliwość zgrywania i tworzenia kopii zapasowych płyt DVD do MP4, HEVC, MOV, FLV i innych formatów wideo z super szybką prędkością przetwarzania.

Program jest wyposażony w technologię akceleracji Nvidia, AMD i Intel i oferuje pięciokrotnie większą prędkość zgrywania, umożliwiając użytkownikom konwersję pełnego filmu DVD w zaledwie 5 minut. Ustawienia “High-Quality Engine” i “De-Interlacing” zapewniają, że jakość profilu wyjściowego odpowiada oryginałowi nawet przy tak wysokich prędkościach przetwarzania.

Ponieważ średnia długość życia płyt DVD wynosi zwykle około 20 lat, korzystne jest przechowywanie płyt DVD na dyskach twardych, w chmurze i na serwerze NAS. Tworzenie kopii zapasowych płyt DVD i konwertowanie ich na dane cyfrowe nie tylko wydłuża żywotność płyt DVD, ale także zapewnia ich bezpieczeństwo na zawsze.

Promocja na program jakiej nie było

Ponieważ MacXDVD kończy w tym roku 12 lat, rocznicowe wyprzedaże idą pełną parą! Oto oferta promocyjna na jubileusz:

MacX DVD Ripper Pro licencja roczna (dla 3 Macs) za 29,95€ zamiast 74,90€ – link do oferty

MacX DVD Ripper Pro licencja dożywotnia (dla 1 Mac) za 35,95€ zamiast 99€ – link do oferty

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply