Apple TV+ zapowiada finałowy sezon „See”

Jednym z pierwszych seriali w Apple TV+ było „See”. Serial okazał się sukcesem, a drugi sezon nie zawiódł fanów. Teraz zbliża się finałowy sezon „See”.

„See” sezon trzeci

„See” doczeka się finału sezonu, gdy trzecia część serii pojawi się w sierpniu. Z Jasonem Momoa w roli głównej, Apple TV+ właśnie zaprezentował pierwsze spojrzenie na ostatni rozdział w nowym zwiastunie wideo.
„Cieszymy się, że możemy podzielić się tym epickim ostatnim rozdziałem SEE, który dostarcza całego intensywnego dramatu, porywającej akcji i szczerych emocji, których fani oczekują, a także tego, co uważamy za głęboko satysfakcjonujące zakończenie naszej historii” – powiedział showrunner SEE i producent wykonawczy Jonathan Tropper. „Budowanie świata bez wzroku było szczególnie wyjątkowym i ciągłym wyzwaniem, które zostało spełnione dzięki pełnej pasji i przemyślanej współpracy fenomenalnie utalentowanego i zróżnicowanego zespołu zarówno przed kamerą, jak i za nią. Serial był monumentalnym dziełem miłości dla wszystkich zaangażowanych i jesteśmy dozgonnie wdzięczni za sposób, w jaki „See” został przyjęty przez widzów na całym świecie”.
Jak zapewne wiecie, akcja „See” rozgrywa się w „brutalnej i prymitywnej przyszłości, setki lat po tym, jak ludzkość utraciła zdolność widzenia”. W trzecim sezonie minął prawie rok, odkąd Baba Voss pokonał swojego brata Edo i pożegnał się z rodziną, aby żyć samotnie w lesie, ale kiedy triwantiański naukowiec opracowuje nową i niszczycielską formę widzącej broni, która zagraża przyszłości ludzkości, Baba wraca do Paya, aby ponownie chronić swoje plemię.
U boku Momoa w trzecim sezonie SEE wystąpią sylvia Hoeks, Hera Hilmar, Christian Camargo, Archie Madekwe, Nesta Cooper, Tom Mison, Olivia Cheng, Eden Epstein, Michael Raymond-James, David Hewlett i Trieste Kelly Dunn.

Premiera trzeciego sezonu „See” będzie miała miejsce na Apple TV+ 26 sierpnia 2022r.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Jedna myśl na temat “Apple TV+ zapowiada finałowy sezon „See”

Dodaj własny

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: