TopDrop: Nowa aplikacja na Maca zamienia wycięcie w pamięć AirDrop

Koncepcja MacBooka z Notch jest dla mnie od początku niezrozumiała. Dla niektórych jednak jest to okazja do stworzenia ciekawej aplikacji. Jednym z takich programów jest

TopDrop, który jest już dostępny do pobrania na komputer Mac. Zasadniczo aplikacja może być używana na dowolnym komputerze Mac, ale jest szczególnie użyteczna na MacBookach z Notch.

TopDrop

Co tak naprawdę robi ta aplikacja? Przekształca wycięcie, wgłębienie na kamerę, w półkę na AirDrop. Teraz możesz po prostu oznaczyć pliki i przeciągnąć je na wycięcie, aby otworzyć menu AirDrop i wysłać pliki.

Ale to nie wszystko: w ustawieniach TopDrop możesz również określić, że obszar wokół wycięcia jest oznaczony wybranym kolorem podczas przenoszenia plików i osiągnięcia wycięcia. Alternatywnie, nie tylko AirDrop można wybrać jako akcję, ale także iMessage, Mail lub Kosz.

Oczywiście możesz również zrobić to, co oferuje TopDrop, klikając prawym przyciskiem myszy i menu udostępniania. Ale nawet jeśli wiesz dokładnie, gdzie ukrywają się odpowiednie menu, zajmuje to trochę więcej czasu.

Osobiście uważam, że program jest mega praktyczny właśnie dla MacBooka z Notchem, jednak cena może troszkę odstraszyć potencjalnych klientów.

macpretorians

Źródło: appgefahren

Leave a Reply