”Surface” nowy serial Apple TV+

Na Apple TV+ pojawi się kolejny program. Thriller psychologiczny „Surface” właśnie otrzymał swój pierwszy zwiastun i więcej informacji na temat tego ośmioodcinkowej serialu, który pojawi się w przyszłym miesiącu na Apple TV +.

Apple TV+ przedstawia pierwszy zwiastun „Surface”

Stworzona przez Veronicę West, „Surface” rozgrywa się w środowisku wysokiej klasy San Francisco i gra Gugu Mbatha-Raw z “The Morning Show” – jest także producentem wykonawczym serii – i gra Sophie, kobietę, która doznała traumatycznego urazu głowy, który pozostawił ją z ekstremalną utratą pamięci, uważaną za wynik próby samobójczej. W obsadzie Surface u boku Mbatha-Raw znaleźli się Oliver Jackson-Cohen (The Haunting of Hill House), Stephan James (If Beale Street Could Talk), Ari Graynor (I’m Dying Up Here), nominowana do Oscara Marianne Jean-Baptiste (Secrets & Lies), François Arnaud (I Killed My Mother) i Millie Brady (Pride and Prejudice and Zombies).

Surface jest produkowany dla Apple TV+ przez Apple Studios i Hello Sunshine. Ten nowy serial dołącza do szeregu projektów między obiema firmami, w tym limitowanej serii „The Last Thing He Told Me”, opartej na bestsellerowej powieści The New York Times i wyprodukowanej przez Jennifer Garner, „My Kind of Country”, przełomowego globalnego poszukiwania niekonwencjonalnych i niezwykłych talentów muzyki country oraz pierwszej serii konkursowej dla platformy, „The Morning Show” i trzeci sezon „Truth be Told”.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply