Apple Fitness+: Treningi z nową muzyką Prince’a, Daft Punka i innych

Usługa Fitness+ jest niestety niedostępna w Polsce. Mam nadzieję, że to się niedługo zmieni.

Szeroką gamę treningów fitness, od jogi i medytacji po HIIT i trening siłowy, można ukończyć w aplikacji fitness. W krajach, gdzie usługa jest dostępna, Fitness+ kosztuje 9,99 euro miesięcznie lub 79,99 euro/rok i można ją również nabyć w Apple One.

Fitness+ zaktualizowany

Teraz Apple ogłasza, że są nowe aktualizacje dla Apple Fitness +. Cykl “Artists in the Spotlight” zostanie poszerzony o nowe sesje szkoleniowe z muzyką Eltona Johna, Katy Perry, Prince’a i Daft Punka. Seria dedykuje całą playlistę treningową poszczególnym artystom. Przez cztery tygodnie nowe treningi z odpowiednim artystą będą pojawiać się w Apple Fitness + w każdy poniedziałek dla różnych rodzajów treningów, takich jak jazda na rowerze, HIIT, trening siłowy, joga, taniec i trening na bieżni.

W tym tygodniu użytkownicy Fitness + mogą ukończyć trening rowerowy z muzyką Prince’a, trening HIIT z muzyką Katy Perry, trening siłowy z muzyką Daft Punk i trening jogi z muzyką Eltona Johna. Podczas sesji jogi prowadzonej przez trenerkę Fitness+ Molly Fox przenosisz się do muzyki Eltona Johna z czterema balladami z jego katalogu muzycznego, w tym “Tiny Dancer”, “Your Song”, “Daniel” i “Blessed”.

W nadchodzącym treningu na bieżni trener fitness + Jamie-Ray Hartshorne poprowadzi przez niektóre z największych hitów Katy Perry, w tym “Teenage Dream”, “California Gurls (feat. Snoop Dogg)”, “Last Friday Night (T.G.I.F)” i “Firework”.

Seria Artist Spotlight oferuje ponad 50 treningów dla prawie każdego rodzaju treningu z muzyką takich artystów jak BTS, Queen, Nicki Minaj, The Beatles, Shakira, Calvin Harris, Keith Urban, Lady Gaga, Alicia Keys i Jennifer Lopez i wielu innych.

macpretorians

Źródło: appgefahren

Leave a Reply