Warp: małe narzędzie Mac automatyzuje pulpit

Wraz z Stage Managerem ogłoszonym przez Apple pojawią się również nowe sposoby układania pulpitu i rozmieszczania okien różnych aplikacji na komputerze Mac w systemie macOS Ventura. Niemniej jednak istnieją już inne opcje, aby utrzymać bałagan okien na pulpicie w ryzach. Jednym z nich jest Warp, sterowane klawiaturą małe narzędzie Mac autorstwa Mike’a Choi. Deweloper uruchomił również App Juice, menedżera Bluetooth dla macOS.

Warp – jak działa?

Warp może być używany do określania różnych ustawień wstępnych, na przykład, aby mieć okno do robienia notatek w tym samym czasie podczas surfowania z Safari. Aby to zrobić, najpierw ułóż okna Safari i aplikacji do notatek tak, jak chcesz, a następnie kliknij ikonę wypaczenia na pasku menu komputera Mac i wybierz “Utwórz ustawienie wstępne”. Po nadaniu ustawieniu wstępnemu nazwy, skrótu klawiaturowego i ikony jest ono zapisywane.

Warp

Ponadto w ustawieniach Warp dostępne są inne opcje, na przykład do kontrolowania zachowania innych aplikacji, które nie są częścią bieżącego ustawienia wstępnego. Istnieją sposoby ignorowania innych aplikacji, ukrywania ich, zamykania, a nawet inicjowania wymuszonego zamknięcia bez zapisywania zawartości.

Warp może być używany do wielu przydatnych działań i znacznie uprościć życie użytkownika komputera Mac po zintegrowaniu własnych przepływów pracy z aplikacją i przyzwyczajeniu się do skrótów klawiaturowych. Oprócz wywoływania ustawień wstępnych za pomocą wspomnianych skrótów, można je również wywołać alternatywnie za pomocą paska menu komputera Mac.

Warp jest dostępny bezpośrednio na stronie internetowej Mike’a Choi za jednorazową cenę zakupu w wysokości 4,99 USD (około 4,70 USD).

macpretorians

Źródło: appgefahren

Leave a Reply