Telegram Premium w formie subskrypcji

Subskrypcja Telegram Premium jest teraz dostępna z szybszym pobieraniem i dodatkowymi funkcjami.

Na początku tego miesiąca popularna platforma wiadomości Telegram potwierdziła, że pracuje nad subskrypcją “Premium”, która będzie dostępna wkrótce. W poniedziałek Telegram Premium stał się dostępny dla użytkowników na całym świecie, dzięki czemu ludzie mogą teraz płacić za szybsze pobieranie i inne dodatkowe funkcje.

Jak udostępnił Telegram w poście na blogu, Telegram Premium jest wprowadzany w specjalnym czasie dla platformy, ponieważ osiągnął teraz 700 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie. Telegram wierzy, że subskrypcja Premium pomoże aplikacji stać się jeszcze lepszą i bardziej popularną, a jednocześnie oferuje ekskluzywne funkcje dla tych, którzy zdecydowali się wspierać Telegram.

Zamiast uczynić Telegram płatną aplikacją, subskrypcja Premium dodaje dodatkowe funkcje, które poprawiają wrażenia z przesyłania wiadomości. Jednocześnie obecne funkcje Telegram’a pozostaną bezpłatne dla wszystkich użytkowników.

Co się zmienia w Telegram Premium?

Jedną z głównych zalet Telegram Premium jest obsługa większych plików. Obecnie każdy użytkownik Telegram’a może wysyłać i odbierać pliki do 2 GB. W Telegram Premium limit ten jest podwojony do 4 GB, co wystarczy, aby przesłać film 1080p lub filmy 4K. I chociaż tylko subskrybenci Premium mogą przesyłać pliki o pojemności 4 GB, każdy może pobrać i otworzyć te pliki.

Również związane z przesyłaniem plików, użytkownicy Telegram Premium doświadczą szybszych prędkości wysyłania i pobierania niż zwykli użytkownicy.

Telegram Premium podwaja również limity, jeśli chodzi o grupy i kanały, przypięte czaty, linki publiczne i zapisane GIF-y. Na przykład każdy użytkownik premium będzie mógł dołączyć do 1000 grup i kanałów zamiast 500, podczas gdy limit ulubionych zapisanych GIF-ów wynosi od 200 do 400. Inne funkcje obejmują wbudowany konwerter wiadomości audio na tekst, ekskluzywne naklejki i reakcje, nowy menedżer czatu, który pozwala użytkownikom tworzyć niestandardowe foldery, animowane zdjęcia profilowe, niestandardowe ikony aplikacji i plakietkę profilu, aby wyróżnić, kto jest subskrybentem Premium.

Darmowy Telegram

Telegram ogłosił również kilka aktualizacji przychodzących do użytkowników za darmo. Grupy publiczne mogą teraz dodać przycisk “Prośba o dołączenie”, aby administratorzy grup mogli przeglądać członków przed zezwoleniem im na pisanie na czacie. Ponadto platforma rozszerza swój program weryfikacji dla grup, kanałów i botów.

Darmowi użytkownicy Telegram’a otrzymają również ulepszone podglądy czatu na Androida i nowy interfejs, aby pokazać postęp udostępniania plików na iOS. Kolejnym ulepszeniem dla wszystkich użytkowników Telegram’a na iOS jest pełna obsługa ProMotion na obsługiwanych modelach iPhone’a i iPada, aby renderować płynne animacje przy 120 Hz.

Telegram Premium jest obecnie wdrażany dla użytkowników. Subskrypcja kosztuje 4,99 USD miesięcznie. Możesz pobrać najnowszą wersję Telegram’a na iOS za darmo w App Store.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply