Enpass dla macOS: alternatywa 1Password teraz z natywną obsługą Apple Silicon

Podczas zarządzania licznymi hasłami i loginami konieczne jest najcześciej użycie menedżera haseł. Obecnie istnieje wiele takich programów w App Store. Oprócz najlepszego 1Password, również bardzo popularny w ostatnich latach stał się Enpass.

Enpass – alternatywa dla 1Password

Enpass oferuje wszystko, co musi zrobić nowoczesny menedżer haseł, w tym przechowywanie wszystkich wprowadzonych danych w trybie offline, opcje synchronizacji w iCloud, Dysku Google, Dropbox i innych usługach w chmurze, synchronizację lokalną przez Wi-Fi, własny generator haseł, pulpit nawigacyjny audytu do ostrzegania o zhakowanych witrynach i wyciekających hasłach, funkcję automatycznego wypełniania haseł, zaszyfrowaną pamięć dla plików i dokumentów, oddzielne profile i bezproblemową synchronizację we wszystkich platformy.

Teraz zespół programistów Enpass wydał wersję 6.8.2 aplikacji dla macOS. Jako największą innowację należy przyjąć to, że po raz pierwszy aplikacja zapewnia również natywną obsługę wewnętrznych procesorów Apple, generacji Apple Silicon M1.

Ponadto istnieją inne ulepszenia, w tym alfabetycznie posortowana lista sugestii dla funkcji autouzupełniania w Safari i poprawiona ikona Enpass podczas automatycznego wypełniania pól na stronach internetowych. Ogólnie rzecz biorąc, zadbali o zoptymalizowaną integrację Enpass na stronach internetowych, a także usunęli kilka błędów.

Enpass opiera się również na modelu subskrypcyjnym, który jest wdrażany od listopada 2019 roku. Z aplikacji można nadal korzystać bezpłatnie z maksymalnie 25 zintegrowanymi elementami i sejfem. Abonament bez ograniczeń w programie to 21,49 euro rocznie. Możliwy jest również jednorazowy zakup za 71,19 euro.

macpretorians

Źródło: appgefahren

Leave a Reply