Apple publikuje Beta 2 dla iOS 16, iPadOS 16, macOS 13, tvOS 16 i watchOS 9

Krótko po WWDC 2022 i prezentacji swojego oprogramowania i sprzętu, Apple wydało pierwszą wersję bet dla nadchodzących systemów. Dziś wieczorem Beta 2 została opublikowana, a zarejestrowani deweloperzy mają okazję ponownie intensywniej zająć się nowym systemem.

iOS 16 i iPadOS 16 beta są dostępne

Beta 2 dla iOS 16 i iPadOS 16 jest już dostępna na serwerach Apple już od kilku chwil. Zarejestrowani programiści mogą je pobrać i zainstalować. Niezbędny jest profil beta. Update waży 1,83 GB.

iOS 16 Beta 2

Apple ogłosił największą jak dotąd aktualizację ekranu blokady na WWDC z podglądem iOS 16, prezentując nowe funkcje udostępniania, komunikacji i inteligencji na urządzeniu. iOS 16 jest wyposażony we wspólną bibliotekę zdjęć iCloud, aby bezproblemowo udostępniać kolekcję zdjęć rodzinie, uaktualnienia wiadomości i aplikacji Mail, które ułatwiają użytkownikom pozostawanie w kontakcie, a także zaawansowane ulepszenia w zakresie aktywnego tekstu i wyszukiwania wizualnego oraz wiele innych.

macOS 13 beta 2 również dostępna

Beta 2 dla macOS 13 również jest dostępna na serwerach Apple. Zaktualizujemy system bez problemu przez Uaktualnienia w Ustawieniach systemowych. Update waży 2,02 GB.

macOS 13 Beta 2

Największą nowością w systemie macOS 13 jest moim zdaniem rozbudowanie Spotlight, który stanie się w końcu potężnym narzędziem. Poprawki wprowadzone do aplikacji Mail, również ułatwią nam prace biurowe.

Poza powyższymi systemami, opublikowane zostały również bety 2 systemów tvOS 16 i watchOS 9.

Czekamy niecierpliwie na jesień, gdy wyjdą finalne wersje tych systemów, chociaż już teraz są one niezwykle stabilne.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply